הסבר ראש המועצה- עוברים מאדום לירוק!


 

הודעת המועצה המקומית קדומים – 30.11 עדכון לשעה 13:45:

1. כצפוי, ולאור התפרצות הקורונה ביישוב בשבוע שעבר, קדומים מוגדרת כעת כ"יישוב אדום".
בדרך כלל עם הגדרה זו מגיעות הגבלות רבות. ככל שנחויב בהגבלות אלה נעדכן.
חשוב להבין – אפשר לצאת מזה, אנחנו בהחלט בדרך הנכונה בזכות הפעילויות המהירות בהן נקטנו ובזכות האחריות האישית והציבורית שמגלים רוב רובם של התושבים.
על כל תושב ועל כל משפחה לנהוג באחריות, כי על כל הפרת הנחיות נשלם כולנו…

לפחות ששת הנדבקים האחרונים ביישוב אומתו לאחר שהייה של כשבוע בבידוד, כאשר חלקם אף נבדקו ויצאו שליליים בבדיקה ראשונה. לאור כך אנו חוזרים ומדגישים:
• אין להפר בידוד! גם תוצאת בדיקה שלילית אינה פוטרת מהמשך הבידוד.
• אין לשלוח תלמידים למוסדות החינוך כאשר בבית ישנם מבודדים המעורבים עם שאר בני המשפחה! במקרה כזה כל בני המשפחה מחוייבים בבידוד מלא.
• כל מי שנכנס לבידוד מחוייב לשהות בבידוד מלא ולעדכן את המוקד במספר 09-7928665

משטרת ישראל מבצעת אכיפה מוגברת ביישוב לטובת כולנו. עם זאת, רק באחריות אישית של כל אחד מאיתנו ובהקפדה יתרה על ההנחיות נוכל לעצור את שרשראות ההדבקה ביישוב ולעבור את זה יחד בבריאות.
אנא גלו אחריות ושמרו על כולנו!

2. בזכות הצלחתנו להאריך את שעות פתיחת מתחם הבדיקות למבודדים היום, שובצו לתורים המבודדים שנרשמו להמתנה אתמול. בשלב זה נותרו מספר מצומצם של תורים לבדיקה למבודדים בלבד. להרשמה יש לפנות למוקד.


הודעת המועצה המקומית קדומים – 29.11 עדכון לשעה 21:45:

כנראה שגם את המובן מאליו חובה לצערנו לשוב ולהדגיש…
• אין להפר בידוד!!!
גם תוצאת בדיקה שלילית אינה פוטרת מהמשך הבידוד.
• אין לשלוח תלמידים למוסדות החינוך כאשר בבית ישנם מבודדים המעורבים עם שאר בני המשפחה! במקרה כזה כל בני המשפחה מחוייבים בבידוד מלא.

ללא שיתוף פעולה ואחריות אישית של כל משפחה לא נצליח לקטוע את שרשראות ההדבקה. גלו אחריות ושמרו על כולנו!

הודעת המועצה המקומית קדומים – 29.11 עדכון לשעה 21:45:

טופס הצהרת בריאות לילדים המשתתפים בשמרטפיות

למילוי ההצהרה לחצו כאן 

שמרטפיות עבור ילדים לעובדים חיוניים במערכת בריאות וחינוך.בהרשמה מראש במחלקת החינוך על בסיס מקום פנוי.

חובה למלא על כל ילד/ה בנפרד.


הודעת המועצה המקומית קדומים – עדכון קורונה יום א' 29.11:

1. 📌 מתחם בדיקות רגלי למבודדים מחר, יום שני, 30.11 באולם הספורט החדש בקדומים צפון בין השעות 15:30-19:00: לשמחתנו הצלחנו להביא מתחם בדיקות נוסף ליישוב לטובת המבודדים. הבדיקות בהרשמה מראש במוקד 09-7928665
ההרשמה עד היום בערב (ראשון 29.11) בשעה 21:00. הירשמו בהקדם כדי שנוכל להיערך עבורכם.

2. 📌 לבלימת ההדבקה מתבצעת הגברת אכיפה על ידי המשטרה. להלן עדכון מהשוטר הקהילתי, חגאי אקלר: בוצעו מעל ל-50 ביקורי בית של מחוייבים בבידוד.
חולקו 5 קנסות על אי- עטיית מסכות במרחב הציבורי.
ניתן קנס בגין התקהלות אסורה ע"ס 5,000 ש"ח לפיזור אירוע ביישוב שחרג מההנחיות.
אנא הקפידו על ההנחיות למען בריאות כולנו וכדי שנבלום את הקורונה בקדומים.

למתחמי בדיקות נוספות באזור – כנסו לאתר פיקוד העורף: https://www.oref.org.il/12605-17147-he/Pakar.aspx. כמפורט מתחמים באזורנו: אריאל, בנימין, כפר סבא, ראש העין ועוד. חשוב שכמה שיותר יילכו להיבדק כדי לעצור את שרשראות ההדבקה ובנוסף לשמור על דירוג נמוך ברמזור, מה שיאפשר פתיחה של מערכות החינוך ועוד.


עדכון לימודים לקראת יום א'- 29.11

תושבים יקרים, בהערכת מצב שקיימו הערב גורמי המועצה הוחלט על החזרת חלק מהכיתות ללימודים בבתי הספר, ככל שמתאפשר מבחינת צוותי החינוך המבודדים ומספרי התלמידים המבודדים.
הלימודים בגנים יתקיימו, למעט בגנים שנסגרו בשל בידוד הצוות והילדים. בשל מספר גבוה של נשות צוות הנמצאות בבידוד ייתכן ולא בכל הגנים נוכל לקיים לימודים כבשגרה. ייתכן מצב של פתיחת מאוחרת, ביטול צהרון, ואף סגירה מיידית של גן במידה של היעדרות אנשי צוות. לא נוכל לצוות ממלאי מקום לכל הגנים. בכל מקרה של שינוי בשעות הפתיחה תישלח ע"י הגננות הודעה להורי הגנים הרלוונטיים.

דגש חשוב: תלמיד שבביתו יש בן משפחה החייב בידוד שאינו מופרד משאר בני הבית – אינו יכול להגיע ללימודים ומחויב אף הוא בבידוד.

כל הנ"ל מבוסס על הרצון שלנו להחזיר את היישוב לשגרה ככל הניתן, דבר שאפשרי לאור ההיענות הרבה של התושבים להגיע לבדיקות (בשבוע שעבר ביצעו תושבי קדומים מעל 1,500 בדיקות!) ולאור ההבנה שהשיא ככל הנראה מאחורינו וכי המשך התנהלות נכונה ביישוב תסייע בשמירה מפני הדבקות נוספות.

בנוסף ולידיעה, כיוון שקדומים מוגדרת הערב כ'יישוב כתום' אין באפשרותנו לפתוח את כיתות ה' ומעלה, כולל האולפנה.

להלן פירוט הכיתות בהן יתקיימו מחר לימודים בבית הספר:

נחשון בנות:
כיתה א' אסנת
שתי כיתות ב'
כיתה ג' שירה
כיתה ג' ליאת
שתי כיתות ד'
הכיתה הקטנה ה'-ו'

נחשון בנים:
כל כיתות א', ב', ג'
הכיתה הקטנה

יסדת עוז:
כל כיתות א'-ד'

אנא הקפידו על הנהלים ונהגו באחריות לשמירה על בריאות תלמידנו וכלל הקהילה.

בברכת שבוע טוב ובריא!


עדכון ראש המועצה לתושבי קדומים- 26.11

תושבים יקרים,
אנו נמצאים בעיצומה של התפרצות קורונה משמעותית בקדומים. בשבוע האחרון אנו חווים עלייה מדאיגה בתחלואה, ורבים מתושבי היישוב, יחידים ומשפחות, נמצאים בבידוד.

נכון לכתיבת שורות אלו יש בקדומים 37 תושבים חולים פעילים ומאות מבודדים, כולל ילדי גנים ומעונות.

במהלך היום פועל מתחם נוסף לבדיקות קורונה שעמלנו על הבאתו מול פיקוד העורף ומד"א ואנו מודים לכל התושבים שנענו ובאו להיבדק אתמול והיום. אתמול נבדקו במתחם ה"דרייב אין" כ- 500 תושבים, מה שמעיד על הירתמות, על רצינות ועל הבנת המצב בו אנו נמצאים. בינתיים, נתקבלו 8 תשובות חיוביות על מאומתי קורונה מהנבדקים של אתמול. זו בדיוק מטרת הבדיקות – זיהוי מוקדם של נשאים כדי לעצור שרשרת הדבקה.

צוותי המועצה מקיימים כל העת הערכות מצב שוטפות, הן כדי לוודא שאנו נותנים מענה למקרים העולים וצפים והן כדי להתבונן ב'מבט על' על כלל הצרכים היישובים וגם על אלו של הפרטים ביישוב.

אנו נוקטים מאמצים רבים כדי לנסות ולקטוע שרשראות הדבקה שכבר מסתובבות ביישוב, ובמסגרת זו קיבלנו החלטה לסגור את בתי הספר היסודיים בקדומים, זאת עד להתייצבות מקדם ההדבקה.

לראשונה מאז פרוץ הקורונה אנחנו במצב של הדבקה קהילתית בתוך קדומים מה שמגדיל את מצב התחלואה, את הסיכון הבריאותי הגדול לקבוצות הסיכון ואת הורדת דירוג היישוב, דבר שישפיע בהכרח על האפשרות לפתיחת או סגירת מוסדות החינוך.

אנו זקוקים לכולכם יחד איתנו! קהילת קדומים ייחודית ובולטת במעורבות, באחריות, בעזרה ההדדית ובסיוע הרב למגוון הצרכים בכל עת. נוכל לעמוד במשימה, אך לא נוכל לעשות זאת ללא ההירתמות של כל תושב ותושב הן בהקפדה על ההנחיות, הן בדיווח למוקד אודות כניסה לבידוד והן בשיתוף פעולה מלא מול מתשאלות המועצה במקרה של הידבקות בקורונה חלילה.

בנוסף, ולידיעתכם, צוותי המועצה, מערך הצח"שיות, יחד עם מתנדבים מהיישוב מפעילים שירותים למענה רגשי, להתייעצות הורים, לסיוע פיזי בהבאת תרופות, מזון או כד' ועוד. נא עקבו אחר הפרסומים בנושא באתר המועצה בדף 'קורונה'.

תושבים יקרים, במאמצים משותפים נוכל לצמצם את מימדי התחלואה ולהחזיר את היישוב לצבע הירוק לקראת חזרה בע"ה לשגרה מהר ככל הניתן – זה אפשרי! הדבר תלוי בכולנו!

בברכה,

חננאל דורני,
ראש המועצה


עדכון קורונה חשוב- מתחם בדיקות 26.11

מתחם נוסף לבדיקות קורונה יוקם היום, יום חמישי 26.11, באולם הספורט החדש בקדומים צפון בין השעות 14:00- 18:00. ההגעה למתחם היא רגלית. ללא הפנייה. ולתושבים שאינם מבודדים. אנו מבקשים מתושבים שטרם נבדקו ואינם בבידוד לבוא ולהיבדק.

למידע על מתחמי בדיקה נוספים ברחבי הארץ, ניתן להיכנס לקישור המצורף – פיקוד העורף: https://www.oref.org.il/12605-17147-he/Pakar.aspx למבודדים -מתחמי 'דרייב אין' מופיעים בקישור המצורף.


עדכון קורונה מרוכז לסיכום יום רביעי 25.11 – הודעות עיקריות שנשלחו היום:

1. מחר, יום חמישי 25.11 מתחם בדיקות רגלי. בין השעות 12:00-18:00 באולם ספורט החדש בקדומים צפון. מיועד לתושבים לא מבודדים וללא תסמינים.

2. תושבת היישוב, תפארת קירש מקול צופייך אומתה לקורונה. לפיכך: 2 הקפסולות בכיתה ו' מוריה בביה"ס נחשון בנות נדרשות להיכנס לבידוד עד לתאריך 7/12.

להזכירכם:
תושב הנכנס לבידוד מתבקש לעדכן את המוקד במספר 09-7928665 וכן באתר משרד הבריאות בקישור >> https://bit.ly/3cqGmbi

3. מחר ,יום חמישי,רק גני- הילדים וכיתות המעונות שאינם בבידוד יפעלו. (שישי לא מתקיימים לימודים) נערך לפתיחה בחזרה ביום ראשון בעז"ה בהתאם למצב התחלואה ביישוב.

4. תושב היישוב, חגי בר יהודה מקדומים דרום אומת לקורונה. מתפללי בית הכנסת 'השטיבל' בשישי ובשבת האחרונים (פרשת תולדות) נדרשים להיכנס לבידוד. בנוסף, כל מי שיודע שהיה במגע המחייב בידוד עם חגי החל מיום שישי 20/11 נדרש להיכנס לבידוד

קוטעים את שרשרת ההדבקה!!🗡️


עדכון קורונה – 25.11.20 (שעה 12:00)

תושבים יקרים, לעדכונכם:

1. תושב נוסף, נריה חג'בי מנחלת אסתר אומת לקורונה. לפיכך: מתפללי בית הכנסת בנחלת אסתר בשישי ובשבת האחרונים (פרשת תולדות) נדרשים להיכנס לבידוד. בנוסף, כל מי שיודע שהיה במגע המחייב בידוד עם נריה החל מיום שישי 20/11 נדרש להיכנס לבידוד.

2. באים להיבדק ברכב – היום בקדומים דרום:
פיקוד העורף ומד"א נענו לבקשתנו להבאת בדיקות ליישוב. הבדיקות תתקיימנה היום (25/11), בין השעות 14:00 – 19:00 במתחם "דרייב אין" (ללא יציאה מהרכב) שיוקם במסוף האוטובוסים של ביה"ס נחשון בנות.
• ללא תור
• ללא תסמינים
• ללא הפניית רופא
• לכל הגילאים
• גם למי שנמצא בבידוד!

אנו מבקשים מכמה שיותר תושבים, מבודדים ושאינם מבודדים, לבוא ולהיבדק!

לתשומת לב, ההגעה ברכב בלבד. לא יבוצעו במקום בדיקות רגליות.

לידיעתכם, בשעות פעילות המתחם ייסגר קטע הכביש שבין הדואר לכיכר יהלום מעל מסוף האוטובוסים, למעט לטובת הבאים להיבדק.

📝 תזכורת חשובה: 📝
תושב הנכנס לבידוד מתבקש לעדכן את המוקד במספר 09-7928665 וכן באתר משרד הבריאות בקישור >> https://bit.ly/3cqGmbi


עדכון קורונה: עלייה בתחלואה בקדומים 24.11

הודעת המועצה המקומית קדומים:
עדכון לשעה 22:15 – שינויים בפעילות מערכת החינוך

בהערכת מצב שהתקיימה הערב במועצה בעקבות ההתפרצות הנוכחית של הקורונה בקדומים (מעל 20 מאומתים), ובעצה עם מוסדות החינוך ביישוב, הוחלט על שינויים בפעילות מערכת החינוך שייכנסו לתוקף מחר, יום ד' (ט' בכסלו 25/11):

📌 מעונות – יפעלו כרגיל, למעט הכיתות במעונות מצפה ישי וקדומים דרום שקיבלו הודעה בדבר הצורך בבידוד.

📌 גני הילדים – יפעלו כרגיל, למעט 4 הגנים שנסגרו בשל הצורך בבידוד.

📌 בתי הספר היסודיים נחשון בנים ונחשון בנות – מחר ייפתחו רק כיתות א'-ג', וזאת בהתאם ליכולות כוח האדם של בתי הספר ועל מנת לצמצם אפשרויות הדבקה, ודאי בשלב בו ממתינים לתוצאות בדיקות רבות. הורי התלמידים יקבלו עדכון מחר מוקדם בבוקר מביה"ס.
כיתות ד'-ו' לא ייפתחו בשלב זה – מחר וביום חמישי.

📌 ת"ת יסדת עוז – ימשיך לפעול כפי שפעל בשבוע האחרון.

שימו לב, ביומיים האחרונים מספר המאומתים ביישוב עלה בצורה משמעותית ותושבים רבים, בהם גם אנשי צוותים חינוכיים, נכנסו לבידוד.

נמשיך בביצוע הערכות המצב בהתאם לתוצאות הבדיקות הנוספות וכמובן נמשיך לעדכן אתכם בתמונת המצב ובצעדים הנדרשים לטובת קטיעת שרשראות ההדבקה וצמצום התפשטות הנגיף.

עדכון בדבר חובת כניסה לבידוד:
מתשאלות המועצה קיימו תחקיר אפידמיולוגי למשפחה הנוספת שאומתה היום לקורונה ויש תושבים שכבר נתבקשו אישית להיכנס לבידוד. בנוסף,  להלן הממצאים הנוספים המחייבים כניסה לבידוד:

מערכות החינוך:
• ילדי הגנים פשוש ושלדג בהתאם למועדים שפורסמו בהודעה להורי הגנים.
• תלמידות א' של המורה ענת בנחשון בנות ששהו בבית הספר בימים 17-19/11, בהתאם לפירוט בהודעת ביה"ס.
• בנות א'-ב' שנסעו בהסעת מצפה ישי.

בני עקיבא (חניכים/ות ומדריכים/ות):
• בנות שבט ניצנים.
• הבנים משבט ניצנים ששיחקו כדורגל במגרש בימים 16/11; 18/11.
• בנות שבט מעפילים ששהו בסניף בימים 17-19/11.
• שבט מעפילים בנים.

תחבורה ציבורית:
• מי שנסע בקו 80 שיצא ביום רביעי, 18/11, בשעה 11:50 מקדומים.

כפי שפרסמנו, מחר, בין השעות 14:00 ל- 19:00, יוקם מתחם "דרייב אין" לבדיקות קורונה במסוף האוטובוסים של ביה"ס נחשון בנות.
פרטים מלאים בהודעה הקודמת, באתר המועצה ובפייסבוק.

לדיווח בדבר כניסה לבידוד יש לפנות למוקד 09-7928665

 


שגרת "חיים בצל קורונה"

לכל שאלה לגבי ההנחיות כנסו ל פורטל החירום הלאומי וניתן לפנות למוקד קדומים  09-7928665
לאתר פיקוד העורף-פורטל חירום לאומי >>> לחצו כאן

לחוברת חוסן- איך להעביר את הזמן בבידוד >>> לחצו כאן
הנחיות מפורטות לבידוד בית >>> לחצו כאן

איך עוברים את הימים בבידוד ילדים והורים? איך מתמודדים עם אי-הודאות בשגרה בצל הקורונה? כנסו >>> אגרת לתלמידים והורים עם טיפים ורעיונות במיוחד עבורכם משירות פסיכולוגי 


ממשיכים להקפיד ממ"ש(מסכה, מרחק, שטיפה והגיינה) ולהרחיק את הקורונה מקדומים!!

  • להנחיות- מי צריך להיכנס לבידוד- לחצו כאן!
  • מידע שימושי אודות זכויות כלכליות שונות, מענקים ועוד- לחצו כאן!
  • לרשימת מתחמי בדיקת קורונה- לחצו כאן!

עדכון חשוב!!! 24.11.20

תושבי קדומים היקרים,
במהלך היום אומתו 8 בני משפחה לקורונה. אנו נדרשים למאמץ משותף לבלימת שרשרת ההדבקה.

פיקוד העורף ומד"א נענו לבקשתנו להבאת בדיקות נוספות ליישוב:
מחר (25/11), בין השעות 14:00 – 19:00, יוקם מתחם לבדיקות קורונה בשיטת "דרייב אין" (לא יוצאים מהרכב) במסוף האוטובוסים של ביה"ס נחשון בנות.

• ללא תור
• ללא תסמינים
• ללא הפניית רופא
• לכל הגילאים

אנו מבקשים מכמה שיותר תושבים להיבדק!

אנו מבקשים מכל המבודדים להגיע להיבדק. המתחם יקבל כל תושב (גם מי שאינו מבודד).
ההגעה ברכב בלבד. לא יבוצעו במקום בדיקות רגליות.

נבדקים ונשארים ירוקים!

לידיעתכם, בשעות פעילות המתחם ייסגר קטע הכביש שבין הדואר לכיכר יהלום מעל מסוף האוטובוסים, למעט לטובת הבאים להיבדק.

📌 לתשומת לבכם – עדכון פעילות נוער
בשלב זה הוקפאו כל פעילויות הנוער ביישוב וזאת על מנת לסייע בקטיעת שרשרת ההדבקה.

📝 תזכורת חשובה: 📝
תושב הנכנס לבידוד מתבקש לעדכן את המוקד במספר 09-7928665 וכן באתר משרד הבריאות בקישור >> https://bit.ly/3cqGmbi


עדכון 24.11.20

עדכון קורונה – מאומתים נוספים, תוצאות חקירה אפידמיולוגית וחובה להיכנס לבידוד
**
תושבים יקרים, 2 תושבים נוספים, ינון קב ואסתר ברהני, נמצאו היום מאומתים לקורונה.
החקירה האפידמיולוגית טרם הושלמה, אך עד כה צוות המתשאלות של המועצה מודיעות אישית לכל מי שידוע שהיה בחברתם ונדרש להיכנס לבידוד.
אסתר סייעת בגני הילדים, ולכן ילדי הגנים פשוש ושלדג הוכנסו לבידוד.
בנוסף, להלן המקומות בהם שהה שמעון קב שנמצא אתמול מאומת לקורונה, כפי שעלה מהחקירה האפידמיולוגית:
• התפלל בבית הכנסת הספרדי בקדומים דרום בימי חול ותפילות מנחה וערבית בשבת. על כל מי שהתפלל איתו בבית הכנסת, החל מיום חמישי האחרון (19/11) להיכנס לבידוד.
• התפלל שחרית בשבת האחרונה במניין שני של בית הכנסת 'משכן מאיר'. על כל מתפללי המניין להיכנס לבידוד.
• השתתף בשיעורים של כולל 'משכן בנימין' ביום ראשון (22/11). על כל משתתפי השיעור להיכנס לבידוד.
• במהלך הימים הללו (19/11-23/11) שמעון הסתובב ביישוב, כולל במכולת וכן במאפייה ביום שישי. על כל מי ששהה בקרבתו מעל רבע שעה, או ללא מסכה, להיכנס לבידוד.
תושבים יקרים,
לאחר תקופה ארוכה של מעט מאומתים ושמירה על יישוב ירוק, נראה שאנו בעיצומה של התפרצות קורונה אצלנו ביישוב. ביומיים האחרונים מספר המאומתים נסק ואנו עומדים כעת על 12 חולים, וזאת עוד טרם הגעת כלל התוצאות של אלו שנחשפו לחולים.
אבקש להדגיש מספר דברים:
1. אין לזלזל בעטיית מסכה בקרבת אנשים ובמרחב הציבורי! לפחות אחד הנדבקים נדבק כאשר שהה עטוי מסכה ליד חולה שלא עטה מסכה (בטרם ידע על עצמו שהוא חולה).
2. אירועים – גל ההתפרצות הנוכחי נובע מאירועים משפחתיים שהתקיימו בניגוד מוחלט להנחיות הקורונה. אל תאמרו: "לי זה לא יקרה"! הנגיף אינו עושה הנחות ועלול להתפשט מאיתנו לאנשים בסיכון, חלילה.
מעבר לבריאות החשובה לכולנו ולקרובינו, להתפרצות ביישוב עלולות להיות השלכות גם על מערכת החינוך. אם נעלה לצבע כתום (והכיוון לשם הוא ברור), לא נוכל לחדש את הלימודים באולפנא וייתכן והדבר יפגע גם בשאר מוסדות החינוך.
מתחם בדיקות קורונה היום בקרני שומרון.
היום, יום שלישי (24.11.20) בשעות 14:00-19:00 יפעל מתחם לבדיקות קורונה במרכז מצויינות בקרני שומרון (מול הקניון בסמוך למתנ"ס).
• ללא תור
• ללא תסמינים
• ללא הפניית רופא
• לכל הגילאים
אנו מבקשים מכמה שיותר תושבים להיבדק!
מעבר לאפשרות קטיעת שרשראות ההדבקה, הרי שכל תוצאה שלילית מחזקת את דירוגו של היישוב, דבר המשפיע על היכולת לפתוח מוסדות חינוך ולא לסגור.
אנו מזכירים כי על כל תושב שנכנס לבידוד לעדכן את מוקד קדומים במספר 09-7928665 וכן באתר משרד הבריאות.
רק יחד, בשמירה על ההנחיות ובהקפדה על בידוד כראוי לחייבים בכך, נוכל לצמצם את ההתפרצות.
בברכת בריאות,
חננאל דורני

ראש המועצה


עדכון 23.11.20

עדכון קורונה – הודעת המועצה המקומית קדומים:
2 תושבים נוספים נמצאו היום מאומתים לקורונה.

תושבים יקרים, שמעון וגילה קב נמצאו מאומתים לקורונה. בשעות אלו מתשאלת מטעם המועצה מבצעת חקירה אפידמיולוגית.
עם זאת, מכיוון ששמעון הסתובב ברחבי היישוב והשתתף בתפילות בבתי הכנסת, אנו מודיעים על כך כבר כעת, על מנת שכל מי שיודע שבא עמו או עם גילה במגע העלול להדביק במהלך השבועיים האחרונים, יכניס עצמו לבידוד מיידית ויעדכן את המוקד במספר 09-7928665. אסור לזלזל בצורך בבידוד, שכן הוא חיוני על מנת לעצור שרשרת הדבקה שכבר החלה.


עדכון 22.11.20

עדכון קורונה – הודעת המועצה המקומית קדומים:

במהלך היום עודכנו על 4 תושבים שנמצאו מאומתים לקורונה. סה"כ בקדומים ישנם היום 7 מאומתים פעילים.
על פי הערכה הנ"ל נדבקו בעת אירוע משפחתי. אנו שבים ומבקשים בכל לשון להקפיד על ההנחיות ככתבן וכלשונן. יש לעטות מסכה בצורה מלאה (כן, גם בתוך היישוב) ויש להקפיד על הגבלות ההתקהלויות בכלל ובשמחות ואירועים בפרט.

צוותי המתשאלים של המועצה שוחחו עם כלל המאומתים, והנחיות בדבר הצורך להיכנס לבידוד נשלחו לתושבים הרלוונטיים.
מלבד זאת, מי שנסע בקווי התחבורה הציבורית כפי המפורט בתחתית ההודעה נדרש להיכנס לבידוד.

בנוסף, אחת המאומתת הינה עובדת בצוות הגנים והורי הילדים בגן נחליאלי ובגן אנפה עודכנו ע"י הצוותים החינוכיים והונחו בהתאם על הבידוד הנדרש. כמו כן ניתן מענה לקשיים העלולים לצוף בעת בידוד ילדים.

אנו מזכירים כי מי שמחוייב בבידוד עליו לעשות זאת בצורה מלאה ועל פי הנחיות משרד הבריאות. בנוסף, יש לעדכן את המוקד בטלפון 09-7928665 וכן באתר משרד הבריאות.

—‐————
להלן פירוט נסיעת מאומת לקורונה בתחבורה הציבורית. הנוסעים בקוים הללו ובשעות שלהלן נדרשים להיכנס לבידוד ולדווח למוקד:

יום שני 16/11 –
קו 181 בשעה 06:30 מקדומים לפתח תקוה.
בחזור קו 80 בשעה  17:15 מכפר סבא לקדומים.

יום רביעי 18/11 –
קו 81 בשעה 08:00 מקדומים לכפר סבא.
בחזור קו 81 בשעה 21:00 מכפר סבא לקדומים.

יום חמישי 19/11 –
קו 73 בשעה 7:45 מקדומים לקרני שומרון.
קו 189 בשעה 08:13 מקרני שומרון לתל אביב.
בחזור קו 80 בשעה 19:30 מכפר סבא לקדומים.

בריאות לכל!


עדכון 1.11.20

סוף סוף הוא מגיע לקדומים, מתחם לבדיקות קורונה לכולם!!! 🤩🤩

☑️ ללא הפנייה
☑️ ללא קביעת תור
☑️ ללא סיפטומים
☑️ לכל הגילאים.
רשמו ביומנים: יום רביעי הזה, י"ז חשוון (4/11), 12:00-20:00
במרכז צעירים ליד הספריה.
אחרי שלחצנו וביקשנו ממשרד הבריאות שגם אצלנו בקדומים ייפתח מתחם לבדיקות, זה קורה!
אני קורא לכל מי שיכול, לבוא להיבדק – הן כדי לגלות נשאים א-סימפטומטיים ולעצור שרשרת הדבקה והן כדי לשמור על הישוב ירוק (ציון הרמזור מושפע מכמות הבדיקות ושיעור הנדבקים).
אל חשש, לא נכנסים לבידוד עד קבלת תוצאות הבדיקה ובעזרת ה' כולם יהיו שליליים.
כולנו נבדקים ויחד נשמור על היישוב ירוק ונשאר רגועים.
בבריאות,
חננאל דורני,
ראש המועצה